Warsztaty w Lalikach

W dniach 14-16 czerwca 2109r. seniorzy z Domu Dziennego Pobytu z ul. Sterniczej w Bielsku-Białej i Klubu Samopomocy dla Osób Starszych "Przystań" z ul. Piastowskiej w Bielsku-Białej uczestniczyli w trzydniowych wyjazdowych warsztatach edukacyjno-artystycznych i kulinarnych w Lalikach. Aktywni seniorzy z radością brali udział we wszystkich zajęciach. Pogoda sprzyjała wszystkim uczestnikom. Warsztaty realizowane były w ramach programu ASOS 2014-2020 Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych "Szczęśliwy senior 60+ z Pasją"

Czytaj więcej: Warsztaty w Lalikach

Nasza niepodległa z Sercem

W czwartek, 8 listopada br. w Bielskim Centrum Kultury zostało przedstawione widowisku Słowno-Muzyczne: „Nasza niepodległa z Sercem”.
Wystąpili: uczestnicy Rządowego Programu ASOS z Kóz, z Domu Dziennego Pobytu w Bielsku Białej przy ul. Sterniczej i ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Serce dla Serca” przy Parafii Św. Trójcy w Bielsku Białej; dzieci specjalnej troski ze Stowarzyszenia „Serce dla Serca” i Świetlicy „Milusińscy” realizujący program Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej „Bądźmy razem – nie musisz być sam. Widowisko miało charakter integracyjny. Dziękujemy dzieciom  z Przedszkola Publicznego w Bystrej oraz uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku Białej.
Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ten program – wolontariuszom ze Stowarzyszenia oraz naszym Przyjaciołom. Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy przyjęli zaproszenie na to spotkanie oraz wszystkim widzom szczelnie wypełnionej sali w Bielskim Centrum Kultury.

 

Czytaj więcej: Nasza niepodległa z Sercem

NASZA NIEPODLEGŁA Z SERCEM

W imieniu Zarządu i podopiecznych Stowarzyszenia serdecznie zapraszam na Widowisko Słowno - Muzyczne do BCK w dniu 08.11.2018r o godz.18-ej. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe śpiewniki Pieśni Patriotycznych i będą mogli włączyć się do wspólnego śpiewu.

Serdecznie pozdrawiam.

Ewa Biłek Regnowska 

Czytaj więcej: NASZA NIEPODLEGŁA Z SERCEM