Zajęcia sekcji sportowych 2020

Rok 2020 był wyjątkowo trudny dla organizacji pozarządowych prowadzących  wszelkiego rodzaju działalność  w tym również sportową a szczególnie z osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Sytuacja epidemiologiczna i podjęte w jej następstwie środki zmieniły bardzo wiele w tym, jak wszyscy na co dzień funkcjonujemy. Odnosi się to zwłaszcza do osób starszych – tej części naszego społeczeństwa która jest w sposób szczególny narażona na skutki epidemii wywołanej przez koronowirusa.

Czytaj więcej: Zajęcia sekcji sportowych 2020

Uroczyste zakończenie zajęć sekcji sportowych

Podobnie jak w latach ubiegłych w ostatnich dniach grudnia uroczyście zakończyliśmy zajęcia we wszystkich siedmiu sekcjach sportowych organizowanych dla niepełnosprawnych członków naszego stowarzyszenia. Cztery sekcje to sekcje gimnastyczne, 2 sekcje Nordic Walking oraz 1 pływacka.

Zajęcia wszystkich 7 sekcji  zostały dofinansowane z FRKF przez Ministerstwo Sportu w Warszawie.

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie zajęć sekcji sportowych

Mikołajki na sportowo dla osób niepełnosprawnych 60+

W dniach 06-08.12.2019r. Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Serce dla Serca” przy Parafii Św. Trójcy w Bielsku-Białej przy pomocy finansowej Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie zorganizował  imprezę „Mikołajki na sportowo dla osób niepełnosprawnych 60+. W imprezie uczestniczyło  110 osób w tym 100 zawodników, 3 opiekunów - wolontariuszy, 7 osób obsługi instruktorskiej, technicznej i medycznej.

Czytaj więcej: Mikołajki na sportowo dla osób niepełnosprawnych 60+