Apel Stowarzyszenia

Kochani ,

Epidemia koronawirusa rozwija się w bardzo szybkim tempie. Coraz więcej zakażonych osób, coraz więcej przypadków śmiertelnych. Znany z mediów scenariusz chiński i włoski  może dotknąć za chwilę każdego z nas, nasze rodziny i znajomych.
Sytuacja staje się na tyle dramatyczna, że wymaga zaangażowania nas wszystkich. Musimy wykazać się solidarnością z tymi, którzy cierpią, ale szczególnie z tymi, którzy niosą innym pomoc- wszelkim służbom i instytucjom , dlatego też Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Serce dla Serca” przy Parafii Św. Trójcy w Bielsku Białej podjęło inicjatywę pomocy dla Szpitala Miejskiego im.Jana Pawła II w Bielsku Białej. Członkowie naszego Stowarzyszenia i seniorzy – uczestnicy Rządowego Programu ASOS z Bielska Białej i Kóz szyją maseczki, które przekażemy do szpitala. Chcemy również zakupić maseczki, rękawice i płyny odkażające na potrzeby szpitala.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszej inicjatywy i dokonanie nawet najmniejszej wpłaty na konto Stowarzyszenia:

ING Bank Śląski nr: 35 1050 1070 1000 0022 1098 4502  z dopiskiem „ koronawirus – pomoc dla szpitala”.

Wszyscy razem pokonamy tą zarazę i wyjdziemy z tego zjednoczeni i  umocnieni miłością.

Działamy w Stowarzyszeniu „Serce dla Serca” i dzisiaj  szczególnie to serce musimy otworzyć dla drugiego człowieka.

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.

Nawigacja

banerauratech